Prominent & Leading Manufacturer from Ahmedabad, we offer stainless steel sink table.
₹ 25000 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Double Sink Table |
| Material | Stainless Steel |
| Material Grade | SS 304 |
| Table Size | 36x24 in |
| Sink Type | Single Bowl Sink |
| Sink Bowl Size | 18x18 in |
| Shape | Square |
| Bowl Depth | 12 in |
| Color | Silver |
| Sink Thickness | 1.0 mm |
| Installation Type | Top-mount Sink |
| Number Of Sinks | Double Bowl |
| Table Height | 30 in |
| With Backsplash | With Backsplash |
| Finish Type | Matt |
| Under Shelf | With Under Shelf |
| Usage Area | Restaurant, Canteen, Industrial Kitchen, Hospital, Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Sagar Ranpura (Partner)
Rara Pharmatech And Surgicals
Shed No.98, Gajanand Industrial Estate, Ring Road, Hathijan
Ahmedabad - 382445, Gujarat, India