Our product range includes a wide range of clean room ss mopping trolley, exporter of ss mopping trolley in south africa and ss mopping trolley.
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Grade | SS304 |
| No. of buckets | 3 buckets |
| Wheel dia | 75 mm |
| Surface Treatment | Polioshed |
| Finish | Matte |
| With mop wringer | No |
| Application area | Hotel, Food plant, Industrial, Hospital, Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 50 L |
| Bucket capacity | 40 L |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Grade | SS304 |
| No. of buckets | 3 buckets |
| Bucket capacity | 25 L |
| No. of shelves | 3 shelves |
| Wheel dia | 75 mm |
| Finish | Matte |
| With mop wringer | No |
| Application area | Hotel, Hospital, Industrial, Food plant, Pharma |
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Grade | SS304 |
| No. of buckets | 3 buckets |
| Bucket capacity | 25 L |
| No. of shelves | 1 shelf |
| Wheel dia | 75 mm |
| Finish | Matte |
| With mop wringer | No |
| Application area | Industrial, Pharma, Food plant, Hotel, Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | RARA |
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Grade | SS304 |
| No. of buckets | 3 buckets |
| Bucket capacity | 25 L |
| No. of shelves | 3 shelves |
| Wheel dia | 75 mm |
| Finish | Matte |
| With mop wringer | No |
| Application area | Industrial, Hotel, Pharma, Food plant, Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | RARA |
Sagar Ranpura (Partner)
Rara Pharmatech And Surgicals
Shed No.98, Gajanand Industrial Estate, Ring Road, Hathijan
Ahmedabad - 382445, Gujarat, India